Kvalita kameň carborundum, brúsenie kameňa, veľké jemné brúsenie kameňa, diamond mlynský, 200*50*25 MM

€11.31 Doručenie zdarma

Štítky: brúsenie kameňa, kameň, brúsky, kameň diamond, Lacné kameň na brúsenie, Vysoko Kvalitný kameň, brúsky, Čína kameň diamond Dodávateľov.

Popis

  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie

Špecifikácie: 200*50*25 mm Materiál: Zelená Uhlíka whetstone

Zelená Uhlíka olej kameňa, tiež známy ako kameň, zelená olej kameňa alebo Čínsky tallowtree semien olej má vysokú tvrdosť a húževnatosť, jeho tvrdosť je sekunda len k karbidu bóru kameň, brúsky, brúsne ostré. Rýchloreznej ocele frézy na brúsenie, môže byť tiež použitý na teplo pôvodnom, keramické brúsenie tvrdých krehké materiály ako cast .

Brusných je vyrobený z vysoko kvalitnej drsný, keramické ako spojivo, prijať jedinečné techniky. Podľa použitia rôznych charakteristík, riadnym olej kameň bodov, dvojité bočné, honovanie, superfinishing niekoľko typov, atď. Normálne olej kameň: tvar, štvorcové, obdĺžnikové, trojuholníkové, nôž, záhrada stĺpec, záhradu, atď. Široko používaný na ručné brúsenie rôznych nástrojov, foriem, kokíl a súčasti. Obojstranný ostrenie kameň: obdĺžnikový tvar. Použitím oleja kameň na oboch stranách charakteristický iný materiál, veľkosť a tvrdosť, brúsenie nástrojov a píl, atď.

package

  • Hmotnosť Balenia: 0.08kg (0.18lb.)
  • Veľkosť Balenia: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Typ Jednotky: kus
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie