Plazmový Reproduktor, DIY Mini Hudby, Tesla, Elektronické Výroby Auta

€7.33 Doručenie zdarma

Štítky: súpravy súpravy, hudba, reproduktor reproduktor, Lacné súpravy súpravy, Vysoká Kvalita hudby, Čína reproduktor reproduktor Dodávateľov.

Popis

  • farba: DIY s powersupply
  • Druh: Klimatizácia Časti

modname=ckeditor

Tesla coil (Tesla) princíp: Je druh transformer pomocou rezonancie princíp fungovania (rezonancie transformátor), Srbsko narodil Americký vedec Nicola · Tesla vynašiel v roku 1891, ktorý sa používa hlavne na výrobu ultra vysoké napätie AC power, ale nízky prúd a vysoké frekvencie. Tesla sa skladá z dvoch typov rezonančná obvodov, ktoré sú niekedy spojený s troch skupín. Tesla role sú ťažké definovať; Nicola · Tesla experimentoval s veľkým rôznych cievka konfigurácie. Tesla používa tieto cievky, aby sa vykonávajú inovatívny experimenty, ako sú elektrické osvetlenie, fluorescenčná spektroskopia, X-lúče, high-frequency striedavý prúd javy, elektroliečba, a rozhlasový prenos energie, vysiela a prijíma rádiové signály.

Tesla funkcia:

1, Tesla oblúku funkcia: Po zapnutí, chvost drôt bude vyrábať arc, nádherné. Arc ešte môže vznietiť!

2 Tesla osvetlenie funkcia: Keď Tesla je zapnutý, môže to svetlo, žiarivka od seba!

3, Tesla obsahuje prehrávanie hudby funkcia: nový koncept reproduktor pre generovanie akustické vibrácie vzduchu generované arc nadšený vzduchu! Môžete hrať mobil / počítač hudby, ale... zvuk je malá, vhodný pre v hĺbke noci, pri pohľade na magic arc, pohodlné počúvanie hudby.

Tesla funkčné parametre: vstupné Napätie 15-24V DC prúd 2A, práca, keď je teplo, je pomerne veľký, takže chladič je pomerne horúca! Pri používaní dávajte pozor, aby ste sa nedotkli radiátor ručne.

Vplyv zapojenia (osvetlenie v intervaloch):

Vplyv zapojenia (zapaľovanie: zapaľovanie papier):

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť:

1, bezpečnosť výrobku, nie je moc vysoká, nie preto, úrazu elektrickým prúdom, zraneniu, ale neodporúča dotyk cievka vrchole oblúka, tam bude pálenia.

2, dlho po moci nedotýkajte chladiča teplota je veľmi vysoká, najmä použitie 24V vysoké napätie kúrenie je obrovský, ak je to potrebné, pridajte prosím chladenie chladenie ventilátorom, alebo pracovný čas je príliš dlho, pretože to je príliš horúca, prosím, vypnite na dobu, v používanie elektrickej energie.

3, nie je odporúčané v Tesla pri práci tela alebo iných objektov v blízkosti cievka, cievka bočné pol metra prázdne nie iných predmetov, pretože iné veci ako dobré vodítko pre vznik dobrých skúseností z cievky slučky cievka, absorpcie energie, Tesla potom ukazuje, horšie alebo nemôže preukázať! Vezmite prosím na vedomie, že;

4, nedávajte mobilné telefóny, MP3 a iné elektronické zariadenia v blízkosti cievka, inak cievka bude spôsobovať rušenie vysokofrekvenčného magnetického poľa, aby mobilné telefóny, MP3 a iných zariadení, zlyhanie alebo dokonca poškodenie!

package

  • Veľkosť Balenia: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.5kg (1.10lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 4.33 out of 5 (3 votes)

5
Nastiyska08 2018-03-21

A++ Seller

3
Nevestahrista 2018-03-14

order processing time too long

5
Ria Smillie 2018-03-22

Good quality price. It comes ready to solder in the PCB. Fast shipping. Recommended!

Pridať recenziu

Hodnotenie