NOVÝ E-XR30LP Nahradenie Projektor Lampa s Bývaním pre Sharp PG-F15X,XG-F210,XG-F210X,XG-F260X,XR-30S,XR-30X,XR-40X,XR-41X

€28.51 Doručenie zdarma

Štítky: projektor na čítanie, projektor výmenu lampy, lampa pre projektor, Lacné lampa projektora, Vysoká Kvalita projektor výmenu lampy, Čína lampa pre projektor Dodávateľov.

Popis

 • Kompatibilnému projektoru: pre Sharp PG-F15X,XG-F210,XG-F210X,XG-F260X,XR-30S,XR-30X,XR-40X
 • Číslo Modelu: E-XR30LP
 • Názov Značky: XIM
 • Záruka: 180 dní
 • Katalógové Číslo: E-XR30LP
 • Test: Všetky svietidlá sú testované pred odoslaním
 • Výroba: Všetky svietidlá sú vyrábané v našej továrni
 • Druh: Projektor holé lampy s bývaním

Projektor lampa Názov značky:pre OSTRÉ Projektu alebo lampa Model Num byť r: AN-XR30LP

Miesto Pôvodu: Čína

Balenie Podrobnosti: v bubline a box

Dodacia lehota:do 24 hodín

Platobné Podmienky: paypal, T/T, Western Union

Minimálne Orde r Množstvo:1 ks

Možnosť aj dodania: 10000 PC /M onth

Kvalita Záruka: 6 mesiacov záruka Podrobný Popis Produktu

1.Náhradné O-XR30LP projektor lampa s bývaním

2.Kompatibilné Prehliadače model: pre Sharp PG-F15X,XG-F210,XG-F210X,XG-F260X,XR-30S,XR-30X,XR-40X,XR-41X

3.záruka:6 mesiacov

4.Lam p života:25 00 hodín ponúkame všetky značky projektor lampy a poskytujú viac možností, aby zákazníci spokojní. dodávame projektor lampa, náhradné projektor lampa, kompatibilnému projektoru lampa, pôvodný holé projektor lampa, náhradné holé lampy, pôvodný projektor horák, výmena projektor horák. 1.projektor lampy: pôvodný holé lampy+ bývanie s pôvodnou kvalitou, ale vysoké náklady na výkon.

2.Náhradné projektor na čítanie: čítanie z najviac konkurencieschopnou pirce( Môžeme dokonale uspokojiť zákazníkov v pirce a množstvo s našou vlastnou projektor horák, bývanie, výrobné linky a montážne linky) 3.pôvodné holé projektor lampa, náhradné holé lampy, pôvodný projektor horák, výmena projektor horák.

Svietidlá je možné montovať voľne podľa zákazníka requirpment. Všetky lampy s záruka 6 mesiacov

Ako a Kedy Vymeniť Projektor Lampa

Môže to byť čas vymeniť váš projektor lampa. Projektor lampy dim ako ich veku. Niektoré projektory umožňujú zistiť počet hodín, vaše lampa bola použitá cez zabudovaný systém menu. Zvyčajne niekoľko hodín pred očakávaným životnosť lampy je ukončená, zobrazí sa správa na váš projektor žiarovka obrazovke.

Odporúčame vám, aby ste sa poradili so svojím návod na určenie presných pokynov pre váš konkrétny model. Vo väčšine prípadov, náhradné zahŕňa iba niekoľko krokov, vrátane nasledujúcich: vypnite stroj a nechajte lampu vychladnúť úplne Odstráňte kryt Odskrutkujte lampy bývanie jednotky Odstráňte staré lampy, Skrutky v novej lampy a vymeňte bývanie unit a kryt. Najdôležitejšia vec na zapamätanie je, že by ste sa nikdy nedotýkajte lampu alebo bývanie priamo prstami .

Tipy pre predlžuje životnosť projektor a lampy

Existuje niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu predĺžiť životnosť vášho projektora žiarovka. Po prvé, nechajte projektor vychladnúť úplne po každom použití pred premiestnením alebo jeho zabalenie do prepravného obalu. Mali by ste sa tiež vyhnúť sa extrémnym teplotám--don\\'t leave projektor v aute v lete alebo v prípade, ak je nižší ako 40 stupňov. Ďalší tip: ak chcete aby vaše lampa projektora je posledný čistenie projektora filter stlačeného vzduchu každých pár mesiacov.

package

 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 0.5kg (1.10lb.)
 • Veľkosť Balenia: 13cm x 12cm x 10cm (5.12in x 4.72in x 3.94in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie