EASYGUARD PKE auto alarm Rolling code diaľkové naštartovaním keyless go systém dotykového zadávania hesla šok alarm upozornenie DC12V

€136.91 €109.52 Doručenie zdarma

Štítky: Upozornenie, upozornenie alarm, Lacné upozornenie, Vysoká Kvalita upozornenie alarm.

Popis

 • feature6: Auto nájdenie/umiestnenie
 • Typ Diaľkové Ovládanie: Bez LCD, Diaľkové Ovládanie
 • Feature7: Centrálne zamykanie dverí automatizácie
 • Feature4: Dotykové zadávanie hesla
 • Druh: Anti-Theft Prístroja, One-Way
 • Feature3: Stlačte tlačidlo start/stop
 • Typ Príslušenstva: Špeciálne Súčasti Anti-Theft Zariadenia
 • Názov Značky: EASYGUARD
 • Feature2: PKE (Pasívne keyless entry)
 • Funkcia: Diaľkové engine start/cut off
 • Feature5: Automatické zatváranie okna (voliteľné)
 • Model výrobku: ec002T-ns
 • frekvencia: 433.92 MHZ
 • Diaľkovo Ovládané: Áno

Vážený Zákazník,

Je to inteligentný PKE auto alarm, diaľkové motora štart tlačidlo štart heslo dotyková klávesnica & otrasový snímač varovanie.

Dôležité upozornenie: naša cena nie je vrátane dovozu dane a DPH a zákazníkov je potrebné platiť za to, ak tam je. Ďakujeme za pochopenie.

Hlavné funkcie:

Arm/disarm (zamknúť/odomknúť)

Diaľkové engine start/cut off

Auto nájdenie/umiestnenie

Diaľkové kufra

PKE (Pasívne keyless entry)

PKE ON/OFF

Stíšenie budíka/Voice alarm

Stlačte tlačidlo start/stop

Umývanie áut režim

Anti-únos

Budík spustenie ilegálnych otváranie dverí

Centrálne zamykanie dverí automatizácie

Dotykové zadávanie hesla

Tiesňové prepísať

Úspora energie & auto batérie nízka ochrana napájania

Automatické zatváranie okna (voliteľné)

Vibrácií budíka

Kód vyučovacie metódy

Dôležité: Ak je čip immobilizer v pôvodnom auto na diaľkové ovládanie (na kľúč), budete musieť kúpiť extra bypass modul alebo nemôžete používať diaľkový štart funkcia. Máme bypass modul pre predaj a môžete si ich kúpiť spolu. Môžete si obísť tu:

Ak nechcete kúpiť extra bypass modul, môžete sa čip immobilizer z pôvodného kľúča fobs a dať ho okolo zapaľovanie otvoru tak, že môžete spustiť vaše auto.

Ak si nie ste istí, či je čip vo vašom diaľkové ovládanie, prosím, opýtajte sa svojho auta, predajca alebo odborných pracovníkov.

Toto auto alarm s automatické zatvorenie okna výstup, ďalšie okno bližšie modul je nutné použiť automatické zatvorenie okna fungovať, ak vaše auto bez okna bližšie modul, môžete si kúpiť okna bližšie modul od nás, máme okna bližšie pre 2 dvere, 4 dvere, 5 dverí, pls zobrazení okna bližšie tu:

2 dvere:

4 dvere:

5 dverí:

Keď si kúpite výrobok, môžeme vám poskytnúť bezplatné dva kusy prázdny kľúč ako darček, pretože uvoľnite zámok riadenia treba vložiť kópiu flip kľúč do zámku. ale milí kupujúci, musíme vám pripomenúť, ak nevyberiete možnosť otočiť kľúčom a nehovorte nám, ktoré otočiť kľúčom, ktoré potrebujete, nebudeme posielať flip kľúč k vám, pretože nevieme vášho auta, model a nevieme, čo flip kľúčom, ktoré potrebujete. takže keď si kúpite, ak potrebujete flip key, pls nechajte nám správu a povedzte nám, čo flip kľúčom, ktoré potrebujete, inak pozemok nebude mať flip tlačidlo. Môžete si vybrať flip kľúč od tu: Poznámka: Keď sme dodali produktu na kupujúceho, ale kupujúci nemusí extra flip kľúč, nepošleme flip tlačidlo samostatne, kupujúci je potrebné venovať zvýšenú 5,00 usd za 2 kusy prázdne tlačidlo. dúfam, že sa kupujúci nemôže pochopiť, vďaka.

Balenie informácie

Mozog x 1

Diaľkové ovládanie x 2

Dotyk heslo klávesnice x 1

Vysoká frekvencia anténa 1 x

PKE anténa x 2

otrasový snímač x1

Stlačte tlačidlo x 1

Drôt postroj x 1

6p zapaľovanie postroj x 1

Anglický užívateľa na obsluhu a návode na inštaláciu x 1

Ako uvoľnite zámok riadenia?

Podrobné funkcie Produktu

1. Arm/disarm (zamknúť/odomknúť)

Zámok/Rameno: stlačte tlačidlo blokovania raz (vypnúť funkcia PKE)

Odomknúť/deaktivovať: stlačte tlačidlo odomknúť raz (zapnúť funkcia PKE)

2. PKE (Pasívne keyless entry)

Zámok: vypnite motor, opustite auto a zavrite všetky dvere dobre a odísť z auta pre 3-5 metrov s kľúčom fobs, alarm, siréna pípne raz a zase signál raz blikne pre potvrdenie, zároveň bude zamknúť dvere & rameno auto automaticky. V rovnakom čase, stlačte tlačidlo vypnúť a okna auta sa zrolovať automaticky (extra okno bližšie modulu je potrebný pre niektoré autá).

Odblokovanie: Keď používateľ prístup auto v 1-2 metrov, zase signálneho svetla zase na 1 sekundu, pre potvrdenie, v rovnakom čase, budík sa odzbrojiť & dvere auta sa automaticky odomkla. Push button odbočiť na modrú farbu. Používateľ môže otvoriť dvere auta a dostať sa do auta priamo.

3. Diaľkové engine start/cut off

Diaľkové motora štart: V ruke stav, pokračujte kliknutím na tlačidlo štart na približne 3 sekundy

Diaľkové motora odrezať: pokračujte kliknutím na tlačidlo štart na približne 3 sekundy

4. Stlačte tlačidlo start/stop

A. krok, Keď na nohy pedál

1.V deaktiváciu stav, krok na nohy pedál, push tlačidlo bliká, modrej farby, krátke stlačte tlačidlo raz, auto sa začne. Stlačením tlačidla zmení na zelenú farbu.

Raz auta sa začal krok na nohy pedál a stlačte tlačidlo 0.5 druhý bude zastaviť auto. V rovnakom čase, ACC a budú vypnúť a push tlačidla zmení na modrú farbu.

2.Ak zatlačte tlačidlo štart bol zlomený alebo zničené alebo v inej situácii, že nie je možné používať. Môžete spustiť alebo zastaviť vozidlo s nižšie krokov:

V deaktiváciu stav, krok na nohy pedál, pokračujte kliknutím na tlačidlo štart na diaľkové ovládanie pre 3 sekúnd, vozidlo sa začne.

Krok na nohy pedál, pokračujte kliknutím na tlačidlo štart 3 sekundy na diaľkové ovládanie vám odrezal motora a vypnutie ACC &NA.

B. Keď nie krok na nohy pedál

1.V deaktiváciu stav, nevstupujte na nohy pedál a krátke stlačte tlačidlo raz bude zase na ACC. Stlačte tlačidlo znovu sa obrátiť na ACC & NA palubnú dosku a pritlačte ju opäť vypne ACC & NA.

2.V deaktiváciu stav, nevstupujte na nohy pedál, držať stlačením tlačidla push tlačidlo štart na 3 sekundy sa vypne ACC a NA palubnej doske auta, motor sa zastaví. Stlačením tlačidla zmení na modrú farbu.

package

 • Veľkosť Balenia: 29cm x 21cm x 10cm (11.42in x 8.27in x 3.94in)
 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 1.5kg (3.31lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 4.00 out of 5 (1 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie