Metal Titanium Flauta Xiao + Walking Stick G/F Kľúč Vertikálne Flauta Xiao Flauta Profissional Hudobný Nástroj Self-defense Zbraň

€204.54 Doručenie zdarma

Štítky: flauta xiao, titán flauta, flauta profissional, Lacná flauta xiao, Vysoko Kvalitného titánu flauta, Čína flauta profissional Dodávateľov.

Popis

 • dĺžka: 89 cm
 • Počet Dier: 8 dier
 • farba: G tlačidlo, F kľúč
 • Otvor Dizajn: otvorené
 • Číslo Modelu: 0027 Metal Titanium Flauta Xiao
 • Materiál Telesa: Titán
 • Kľúčové Materiál: Titán
 • Tón: G/ F Kľúč
 • Povrchový Materiál: Titán
 • Názov Značky: SevenAngel
 • Čistá Hmotnosť: 750 g
 • E Mechanizmus: No
 • Mieru: Áno

Metal Titanium Flauta Xiao + Walking Stick G/F Kľúč Vertikálne Flauta Xiao Flauta Profissional Hudobný Nástroj Self-defense Zbraň

Titán je jeden druh vzácny kov, čistota 99.9%, najmä v oblasti high - tech lekárske a letecký a navigácia.Titán je high - pevnosť,vysoká odolnosť proti korózii, oxidácii odpor, kompresia odpor tepelný odpor, a rezonancie je tiež dobré. Oproti medi a ušľachtilej ocele, jeho vibrácie útlm čas je najdlhšia, pomocou tejto výkon, to môže byť používaný robiť tuning fork. Lekárska ultrazvuková brúska komponentov a advanced audio reproduktory všetky použitie titánu prvok, pričom tieto výhody, použitie titánu, aby sa hudobný nástroj, je oveľa lepšie. Non-magnetické, non-jedovatý, nie je ľahké chemicky zmeniť, je vždy biela.

Výhody titánu flauta Dizi a Xiao: Pevný Materiál, nízka hustota, nízka hmotnosť, odolnosť voči oxidácii,anti - korózne, vždy je samotný materiál. Kvalifikovaný titán flauta, Soprán nahlas a ostrý, hlboké basy a energické,krásne s vysokú triedu , cítiť sa dobre a hmotnosť v blízkosti bambusová flauta. Titán flauta nikdy krakovania, ľahká údržba, jej intonáciu nebude ovplyvnené rozdiel teploty a klímy.

Titán, z nehrdzavejúcej ocele, flauta, vyžaduje minimálnu údržbu, sú umývateľné,ochrana proti korózii, oxidácii odpor, utrite povrch mäkkou handričkou, že bude ok .

Sme predávať len konkurenčné výrobky. Prosím, nenechajte si porovnajte našu produkty s inými nízka cena výrobkov, každý výrobok sa bude kontrolovať zvuk profesionálny hudobník nad 4 krát pred skladu sa,nebudeme posielať bezvýhradné produkty pre kupujúcich, prosím, neváhajte kúpiť,dostanete, čo si zaplatí!

Iba kapela názov a zadajte znaky sú vyryté na flautu acquiescently, ak ste požiadanie ostatné vyrytým vzorom alebo slovo rád obrázky zobrazené prosím, kontaktujte nás.

Zárukou Kvality:

Máme profesionálne QC tím s cieľom zabezpečiť vysoko kvalitné produkty a správne balenie v každej zásielky.Sme si istí, že naše hudobné nástroje, ktoré majú presné tón, atraktívne zvuk, hladký výkon a elegantný vzhľad. Každý výrobok bude kontrolované a testované pred doprava, tak budeme vám ponúkajú produkt dobrej kvality, ale nízke ceny, sme si myslím, dostanete spokojní produkt z nás.

Colného odbavenia(Menej alebo žiadne Colné poplatky Za Svoj Tovar!)

Budeme loď položku a prehľad tovaru hodnota USD 5 až 10.Možno budete musieť platiť žiadne clo.Ale colné sa otvoriť balíček a preceniť produkty niekedy,Máme dostatok skúseností, aby vám pomohol dostať produkt, prostredníctvom bezpečne.

Vracia:

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Spätná väzba:

Sme výrazne hodnota vaše názory a návrhy, ako kupujúci,a my sa budeme snažiť získať čo najviac pozitívnej spätnej väzby k dispozícii.ak sa vám nepáči naše produkty na akýkoľvek z dôvodu,prosím, neváhajte a pošlite nám svoj názor,my to ocenia moc!Prosím, kontaktujte ma priamo pred odchodom neutrálny alebo negatívny názor!

Budeme Riešiť Všetky Záležitosti, Môžete Stretnúť v Našich Obchodných!

Verím v Boha a Používať Srdca Robiť Všetko!

Na Posledné želanie vám príjemné nakupovanie tu!

Metal Titanium Flauta Xiao + Walking Stick G/F Kľúč Priečna Flauta, Xiao Flauta Profissional Hudobný Nástroj Self-defense Zbraň

package

 • Hmotnosť Balenia: 1.5kg (3.31lb.)
 • Typ Jednotky: kus
 • Veľkosť Balenia: 90cm x 10cm x 10cm (35.43in x 3.94in x 3.94in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie