Hot predaj Sprcha hlavu filtra L730 - Odstrániť až 99% chlóru, ťažkých kovov, Thms na prefekt vašej pokožky

€28.52 €24.24 Doručenie zdarma

Štítky: filter sprcha, sprchový filter odstránenie chlóru, chlór sprchový filter, Lacné filter sprcha, Vysoko Kvalitný sprchový filter odstránenie chlóru, Čína chlóru sprchový filter Dodávateľov.

Popis

  • Materiál: Plastové
  • Názov Značky: miniwell
  • Funkcia: Eco-Priateľský
  • Druh: Päť-dielna Sada
  • Číslo Modelu: L730 vodný filter-13

Trojitý Filtračný Systém Jedinečnú kombináciu PP bavlna, uhlíkových vlákien a nano deoxidization materiál vytvára elektro-chemická reakcia. Počas tejto reakcie, voľný chlór sa zmení do benígne, vo vode rozpustných chloridov, ktorý je potom vykonávané neškodne cez dodávku vody. Podobne, niektoré škodlivé ťažké kovy ako meď, olovo, ortuti a iných, reagovať na platňu sa na stredné povrchu, čím sa účinne odstráni z vody.

Päť funkcií Miniwell L730 Sprchový filter Revolučný CND proces médií odstrániť viac ako 99% zvyšky chlóru Vysoko účinné zníženie THMS, rezíduí pesticídov, organických látok, ťažkých kovov, nepríjemnú chuť a zápach Inteligentné oznamoval, keď na vymeňte filtračné vložky Zachovať veľký prietok vody a zároveň udržať vynikajúci filtračný výkon

Každý detail ukazuje naše usilovať o čo najlepšiu kvalitu Integrally tvorí liečba : v Porovnaní s jednoduchými materiálmi, sa hromadia, naše pokročilé technológie upgrady výkon filtračného média výrazne, a zvyšuje absorpciu oblasti 6-krát ako predtým. Medzitým, pomáha aby sa zabránilo úniku vody. Inteligentný indikátor systém : Pomoc pripomenúť, kedy vymeniť filter, cartridg k životnému prostrediu, a pressureproof : Pripojené časti pevným bodom otáčania topenia, ekologická a pressureproof. Po 100000 časy vody hammer test bez akýchkoľvek netesností, vhodné na inštaláciu pod umývadlo v kuchyni. Späť na umývanie dizajn : Pomáhajú udržať veľký prietok vody a zvýšenie životnosti filtra.

package

  • Veľkosť Balenia: 18cm x 8cm x 8cm (7.09in x 3.15in x 3.15in)
  • Hmotnosť Balenia: 0.25kg (0.55lb.)
  • Typ Jednotky: kus
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5 out of 5 (2 votes)

5
E Nekipelova 2017-11-22

Good...

5
Pyrez2001 2018-02-09

Very happy with product - also pleased with the fast shipping.

Pridať recenziu

Hodnotenie