Navštívte Najkancelaria.sk v ShopMania Elektronická pečiatka, farebná, COLOP "E-mark", biela - Váš kancel má u nás všetko potrebné
Hľadanie
Výrobky

Elektronická pečiatka, farebná, COLOP "E-mark", biela

  • Elektronická pečiatka, farebná, COLOP "E-mark", biela
  • Elektronická pečiatka, farebná, COLOP "E-mark", biela
  • Elektronická pečiatka, farebná, COLOP "E-mark", biela
JC s DPH :
476,4 EUR
ks
Objednávkový kód: IC1500002
Značka: COLOP
Merná jednotka: ks
Kat.kód: 390A2
»
Ďalšie zdieľanie

Elektronická pečiatka, farebná, COLOP "E-mark", biela

popis:

Nie je to len plnofarebná elektronická pečiatka a vrecková tlačiareň, ktorá Vám dovolí tlač nespočetných kombinácií log, obrázkov, grafiky, textov, aktuálneho času a dátumu. Môže sa používať ako číslovačka alebo paginovacia pečiatka s pretáčaním číselnej rady, vrátane opakovania. COLOP e-mark zvládne tiež tlač QR a čiarových kódov.
COLOP e-mark Vám vďaka svojej zabudovanej pamäte umožní pracovať offline / mobilne - káblom cez PC, pomocou WIFI a bezplatnej aplikácie (Apple i Android) z tabletu a mobilu si doň môžete nahrať až 4 rôzne podoby grafiky a jednoduchým poklepaním na telo pečiatky medzi nimi prepínať. Pre online verziu (v dosahu aplikácie) je počet grafických návrhov bez obmedzenia.
Maximálny odtlačok elektronickej pečiatky môže byť až 14 mm vysoký a 150 mm široký. Je možné však tlačiť aj tzv. nekonečný opakujúci sa text. Náhradná farba (cartridge) vydrží približne 5000 odtlačkov (štandard aj u ostatných pečiatok) a výdrž samotnej batérie elektronickej pečiatky e-mark vydrží až 5 hodín kontinuálneho pečiatkovania (pri prestávkach mnohonásobne dlhšie). Dĺžka nabíjania je necelé 3 hodiny.
Firma COLOP do svojej prvej elektronickej pečiatky premietla svoju 30-ročnú, najmä technologickú históriu a tiež svoje skúsenosti. Pečiatka COLOP e-mark sa týmto spôsobom bude môcť použiť na značenie všetkých dokumentov, obálok, kníh, papierových tašiek, kartónov a na mnoho ďalších povrchov.

  • Súvisiace produkty
  • Podobné produkty
  • Hodnotenie