Navštívte Najkancelaria.sk v ShopMania Pohlcovač nadmernej vlhkosti, HENKEL, "Ceresit Aero 360" - Váš kancel má u nás všetko potrebné
Hľadanie
Výrobky

Pohlcovač nadmernej vlhkosti, HENKEL, "Ceresit Aero 360"

  • Pohlcovač nadmernej vlhkosti, HENKEL, "Ceresit Aero 360"
JC s DPH :
9,29 EUR
ks
Objednávkový kód: IH1677883
Značka: HENKEL
Merná jednotka: ks
»
Ďalšie zdieľanie

Pohlcovač nadmernej vlhkosti, HENKEL, "Ceresit Aero 360"

popis:

Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°, nový systém pohlcovania vlhkosti od spoločnosti Henkel optimalizuje nadmernú vlhkosť vzduchu prostredníctvom 360° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje tak vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizuje zápach, nastavuje nové štandardy.


Systém AERO 360° funguje na fyzikálnom princípe - čím väčší je kontakt tablety so vzduchom, tým väčší je jej absorpčný účinok. Aerodynamický tvar prístroja má unikátny 360° vzdušný otvor na prúdenie vzduchu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo a cez tabletu.

Prístroj okamžite po vložení tablety začne vstrebávať nadbytočnú vlhkosť zo vzduchu. Tableta AERO 360° používaním postupne zmenšuje svoj objem a keď úplne zmizne, je nutné vložiť novú. Tekutinu po úplnom rozpustení tablety vylejte zo zásobníka.

Ceresit AERO 360° nepotrebuje na svoju činnosti energiu ani vašu kontrolu - pracuje úplne samostatne a bezpečne. Predstavuje riešenie problému s vlhkosťou, ktoré je ohľaduplné k životnému prostrediu!

  • Súvisiace produkty
  • Podobné produkty
  • Hodnotenie